Przemysł spożywczy

INSTALACJA MIESZANIA SKŁADNIKÓW SYPKICH

Instalacja służy do nawilżania, transportowania i mieszania składników spożywczych. Zbiorniki magazynowe są napełniane materiałem z pojemników elastycznych typu BIG – BAG, worków kartonów.

LINIA TRANSPORTU ZMIELONEGO ŁOMU PALUSZKÓW

Linia służy do transportu, magazynowania, ważenia i dozowania łomu paluszków. Proces polega na przetransportowaniu pneumatycznie rurociągiem do zbiornika magazynowanego zmielonego łomu.

INSTALACJA MIESZANIA KAWY ZIARNISTEJ

Instalacja służy do magazynowania kawy ziarnistej, sporządzania mieszanek, mielenia i transportu kawy zmielonej do zbiorników magazynowych.

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO POBIERANIA PRÓBEK DO LABORATORIUM

System automatycznego pobierania próbek został zainstalowany na liniach produkcji kawy mielonej i urządzeniu do pomiaru rozkładu wielkościowego cząstek firmy Sympatec (system Helos).

INSTALACJA MIESZANIA DODATKÓW SPOŻYWCZYCH

Zasyp poszczególnych składników do układu wagowego odbywa się poprzez układ zasypowy w którym operacja przeprowadzana jest bezpyłowo.

INSTALACJA DOZOWANIA, WAŻENIA, MIESZANIA I TRANSPORTOWANIA

Instalacja służy do mieszania kawy zbożowej z kawą naturalną (mielona lub w granulkach). Pobór kawy zbożowej oraz naturalnej odbywa się z zawieszonych worków typu Big-Bag.

Układ rozładunku big-bagów

Instalacji rozładunku z BIG-BAG-ów, dozowania, ważenia, mieszania składników oraz załadunek gotowych mieszanek do BIG-BAG-ów lub skrzynek kartonowych.